Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Sarbinowo

105 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

105 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Sarbinowo

Sarbinowo,zachodniopomorskie

399 000 zł1 077 m² 370,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Sarbinowo - gmina Mielno Atrakcyjna działka budowlana w kształcie prostokąta, częściowo ogrodzona. ( w Planie Zagospodarowania: mu - tereny mieszkaniowo-usługowe) Powierzchnia działki około.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona, ul. Nadmorska

Sarbinowo,zachodniopomorskie

12 500 000 zł11 445 m² 1 092,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 1,1445 ha, położoną w urokliwej miejscowości Sarbinowo, zaledwie 100 m od pięknej plaży. Jest to wyjątkowa nieruchomość z pierwszej linii zabudowy od morza,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Piaskowa

Sarbinowo,zachodniopomorskie

2 200 000 zł1 409 m² 1 561,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna z pozwoleniem na budowę Sarbinowo, 140 m od plaży, na wzniesieniu Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchni 1409 m , położona na malowniczym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Kalinowa

Sarbinowo,zachodniopomorskie

529 000 zł3 265 m² 162,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka inwestycyjna w Sarbinowie - 3265 m z pozwoleniem na budowę! Gotowy projekt na 11 domków letniskowych i dom mieszkalny - inwestycja rozpoczęta! Atuty oferty: gotowe pozwolenie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Świerszczy

Sarbinowo,zachodniopomorskie

220 000 zł698 m² 315,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka nad morzem w Sarbinowie przy ulicy Świerszczy (odnoga ul. Nad Rozlewiskiem) o powierzchni 698m2. Działka położona około 800 m od pięknej, szerokiej plaży i nowoczesnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Sarbinowo

Sarbinowo,zachodniopomorskie

79 000 zł500 m² 158 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Sprzedam działkę letniskową-budowlaną położoną w pasie nadmorskim z możliwością wybudowania np.: domu,domków letniskowych,budynku gospodarczego. Więcej informacji na temat nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Sarbinowo

Sarbinowo,zachodniopomorskie

690 000 zł500 m² 1 380 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działki przy samym Morzu! Działki w unikalnym położeniu położone bezpośrednio przy pasie wydmowym-szerokiej piaszczystej plaży. Działki do sprzedaży o powierzchniach ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Sarbinowo

Sarbinowo,zachodniopomorskie

435 000 zł3 000 m² 145 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Sprzedam działkę budowlaną położoną w pasie nadmorskim z możliwością wybudowania np.: domu,domków letniskowych,pensjonatu,budynku apartamentowego,hotelu,budynku gospodarczego. Więcej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Sarbinowo

Sarbinowo,zachodniopomorskie

36 000 zł300 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Sprzedam działkę rolną położoną w pasie nadmorskim. Więcej informacji na temat nieruchomości udzielę podczas kontaktu telefonicznego. Opis działki wraz z mapą i dokładnymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Sarbinowo

Sarbinowo,zachodniopomorskie

425 000 zł57 m² 7 456,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Sprzedam kompletnie wyposażony dom o pow. 57m2 wraz z działką o pow. 200m2 położny w odległości ok 550 metrów od wejścia na szeroką piaszczystą plażę. W cenie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Sarbinowo

Sarbinowo,zachodniopomorskie

295 000 zł2 000 m² 147,50 zł/m²

 

 

 

Sarbinowo,zachodniopomorskie

160 000 zł1 000 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Sprzedam działkę budowlaną położoną w pasie nadmorskim z możliwością wybudowania np.: domu,domków letniskowych,pensjonatu,budynku apartamentowego,budynku gospodarczego. Więcej informacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Sarbinowo

Sarbinowo,zachodniopomorskie

51 000 zł300 m² 170 zł/m²

 

 

 

Sarbinowo,zachodniopomorskie

1 600 000 zł1 000 m² 1 600 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działki przy samym morzu! Działki w unikalnym położeniu położone bezpośrednio przy pasie wydmowym-szerokiej piaszczystej plaży. Działki do sprzedaży o powierzchniach ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Plażowa

Sarbinowo,zachodniopomorskie

455 700 zł29 m² 15 900,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż apartament 2 pokojowy o pow. 30,83 m2 położony w Sarbinowie przy ul. Plażowej. Apartamentowiec o podwyższonym standardzie w pięknym Sarbinowie 350 m od morza!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Plażowa

Sarbinowo,zachodniopomorskie

384 000 zł32 m² 11 958,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż apartament 2 pokojowy o pow. 32,11 m2 położony w Sarbinowie przy ul. Plażowej. Apartamentowiec o podwyższonym standardzie w pięknym Sarbinowie 350 m od morza!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Plażowa

Sarbinowo,zachodniopomorskie

541 200 zł41 m² 13 151,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż apartament 3 pokojowy o pow. 41,15 m2 położony w Sarbinowie przy ul. Plażowej. Apartamentowiec o podwyższonym standardzie w pięknym Sarbinowie 350 m od morza!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Plażowa

Sarbinowo,zachodniopomorskie

337 900 zł31 m² 10 960,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Promocja! od 10.900 zł /m2 netto+23% VAT! Na sprzedaż apartament 2 pokojowy o pow. 30,83 m2 położony w Sarbinowie przy ul. Plażowej. Apartamentowiec o podwyższonym standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Plażowa

Sarbinowo,zachodniopomorskie

470 400 zł30 m² 15 706,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Plażowa

Sarbinowo,zachodniopomorskie

415 400 zł31 m² 13 473,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Plażowa

Sarbinowo,zachodniopomorskie

441 000 zł26 m² 17 126,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż apartament 2 pokojowy o pow. 29,83 m2 położony w Sarbinowie przy ul. Plażowej. Apartamentowiec o podwyższonym standardzie w pięknym Sarbinowie 350 m od morza!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Plażowa

Sarbinowo,zachodniopomorskie

396 000 zł30 m² 13 275,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Plażowa

Sarbinowo,zachodniopomorskie

541 200 zł41 m² 13 151,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Plażowa

Sarbinowo,zachodniopomorskie

357 960 zł30 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Plażowa

Sarbinowo,zachodniopomorskie

559 000 zł43 m² 12 960,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż apartament 3 pokojowy o pow. 43,13 m2 położony w Sarbinowie przy ul. Plażowej. Apartamentowiec o podwyższonym standardzie w pięknym Sarbinowie 350 m od morza!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Plażowa

Sarbinowo,zachodniopomorskie

396 800 zł31 m² 12 870,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Plażowa

Sarbinowo,zachodniopomorskie

349 999 zł32 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Promocja! od 10.900 zł /m2 netto+23% VAT! Na sprzedaż apartament 2 pokojowy o pow. 32 m2 położony w Sarbinowie przy ul. Plażowej. Apartamentowiec o podwyższonym standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Plażowa

Sarbinowo,zachodniopomorskie

387 500 zł31 m² 12 568,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Plażowa

Sarbinowo,zachodniopomorskie

602 000 zł43 m² 13 957,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Plażowa

Sarbinowo,zachodniopomorskie

396 800 zł31 m² 12 870,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Plażowa

Sarbinowo,zachodniopomorskie

455 700 zł31 m² 14 781,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Sarbinowo,zachodniopomorskie

470 117 zł43 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Promocja! od 10.900 zł /m2 netto+23% VAT! Na sprzedaż apartament 3 pokojowy o pow. 43 m2 położony w Sarbinowie przy ul. Plażowej. Apartamentowiec o podwyższonym standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Plażowa

Sarbinowo,zachodniopomorskie

594 500 zł41 m² 14 447,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Polnych Kwiatów

Sarbinowo,zachodniopomorskie

360 000 zł1 067 m² 337,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Sprzedam działkę budowlano usługową (45/55 1067m2) w miejscowości Sarbinowo przy ulicy Polnych Kwiatów (gmina Mielno). Dzialka znajduje sie w lini prostej 700 metrów od plaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Południowa

Sarbinowo,zachodniopomorskie

600 000 zł61 m² 9 899,36 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie nad morzem w Sarbinowie z miejscem postojowym, w apartamentowcu położonym 300 m od plaży i nowoczesnej promenady w bardzo okazyjnej cenie, poniżej 10 tys. zł/m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Sarbinowo,zachodniopomorskie

659 000 zł47 m² 13 882,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Prezentujemy Państwo na sprzedaż apartament o powierzchni 47,47m 2 zlokalizowany na 1-piętrze przy ulicy Nadmorskiej w Sarbinowie, na którego powierzchnię składa się salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Sarbinowo

Sarbinowo,zachodniopomorskie

155 000 zł1 000 m² 155 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka 1000 m2, sarbinowo - Będzinko wydane wz Działka o pow. 1000 m2 na obrzeżach Sarbinowa z wydanymi Warunkami Zabudowy na dom jednorodzinny. Do Morza Bałtyckiego 3 km. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Polnych Kwiatów

Sarbinowo,zachodniopomorskie

599 000 zł3 000 m² 199,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Geoportal: niezabudowana działka położona w nadmorskiej miejscowości Sarbinowo przy ul. Polnych Kwiatów. Działka o powierzchni 3000 m2 w odległości 1,2 km od morza! Na działkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Północna

Sarbinowo,zachodniopomorskie

3 290 000 zł512 m² 6 424,78 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 708 m²

Pamiętaj, wynagrodzenie biura re/max na tropie pokrywa wyłącznie strona sprzedająca. Oferta sprzedaży dochodowy ośrodek wypoczynkowy w Sarbinowie Mamy przyjemność zaprezentować idealną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Na Fali

Sarbinowo,zachodniopomorskie

549 000 zł73 m² 7 520,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:230 m²

Jedyna taka oferta na rynku! Na sprzedaż ostatni dom wykończony pod klucz. Miejsce postojowe, ogród, klimatyzacja, panele fotowoltaiczne 3,8kw - wszystko W cenie! cena 549.000 zł netto + 23% VAT -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Sarbinowo

Sarbinowo,zachodniopomorskie

126 000 zł1 008 m² 125 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Bardzo atrakcyjna działka budowlana w Będzinku koło Sarbinowa 3,5 km do plaży. Dojazd z drogą z płyt Jumbo do samej granicy działki. Woda na działce, wydane warunki zabudowy. Bliskość.