Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Nieruchomości Sarbinowo - Oferty sprzedaży nieruchomości

95 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

95 ogłoszeń

749 000 zł51,52 m² 14 538,04 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Apartament 50 m od morza 2 pokoje balkon z widokiem na Bałtyk spa garaż Są miejsca, do których się przyjeżdża. I są takie, do których chce się wracać a z czasem zostać na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

366 877 zł30,83 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Pamiętaj, wynagrodzenie biura remax na tropie pokrywa wyłącznie strona sprzedająca Przedstawiamy Państwu inwestycję deweloperską Plażowa Dream w Sarbinowie: elegancki kompleks apartamentów.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Sarbinowo

Sarbinowo,zachodniopomorskie

880 000 zł1 708 m² 515,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka o powierzchni 1708 m , płaska, w kształcie prostokąta, idealna pod zabudowę turystyczną. Zlokalizowana w Sarbinowie, wśród istniejącej zabudowy domków letniskowych, co.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł2 000 m² 147,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Sprzedam uzbrojoną działkę nad morzem budowlaną z możliwością wybudowania np.: domu, domku/domków letniskowych, pensjonatu, budynku apartamentowego, budynku gospodarczego. Więcej informacji na.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

925 659 zł41,98 m² 22 050 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Luksusowy apartament w sąsiedztwie plaży, w otoczeniu lasu o powierzchni 41,98m2 z tarasem 23,60m2. Sarbinowo - komfort i luksus na bałtyckim wybrzeżu. Zamknięty teren zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

374 625 zł27,75 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

2 970 000 zł203,56 m² 14 590 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Oferta na wyłączność Przedstawiamy Państwu nieruchomość z potencjałem położoną ok. 500 m od plaży, w znanym i lubianym Sarbinowie. Na nieruchomość składa się - jeden domek.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł3 332 m² 89,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Przedmiotem sprzedaży jest działka rolna o powierzchni 3332 m , zlokalizowana w urokliwej, nadmorskiej miejscowości Sarbinowo, w odległości około 1 km w linii prostej od plaży.

Szczegóły ogłoszenia

4 490 000 zł447 m² 10 044,74 zł/m²

 

Rodzaj budynku:apartamentowiec

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:991 m²

Na sprzedaż niezwykły obiekt/apartamentowiec położony zaledwie 600 od plaży Idealna oferta dla inwestorów poszukujących nieruchomości pod wynajem krótkoterminowy lub długoterminowy, z pełną.

Szczegóły ogłoszenia

Domek letniskowy

Sarbinowo,zachodniopomorskie

5 000 000 zł4 504 m² 1 110,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:4 054 m²

Nowoczesny ośrodek wypoczynkowy nad morzem, atrakcyjna inwestycja w Sarbinowie. Na sprzedaż dochodowy kompleks domków wczasowych położony w Sarbinowie, jednej z najpopularniejszych.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł1 000 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Szczegóły ogłoszenia

36 000 zł300 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Sprzedam działkę rolną położoną w pasie nadmorskim. Więcej informacji na temat nieruchomości udzielę podczas kontaktu telefonicznego. Opis działki wraz z mapą i dokładnymi.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

613 205 zł42,15 m² 14 548,16 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowe miejsce na mapie Sarbinowa, każdy kto tu zawita zakocha się w tym miejscu na długie lata! Na sprzedaż prestiżowe apartamenty blisko morza zapewniające bezpośredni kontakt z otaczającą.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł33,06 m² 16 909 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Atrium spa sarbinowo | zachodni apartament | widok na ogród wewnętrzny Wypoczynek nad morzem przez cały rok! Twój apartament w Atrium Spa Sarbinowo czeka właśnie na Ciebie - zaledwie 50 m od.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament umeblowany

Sarbinowo,zachodniopomorskie

499 000 zł34 m² 14 785,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2013

Promocyjna cena do końca maja. Apartament nad morzem w Sarbinowie może być Twój! Apartamenty atrium to nowoczesny kompleks wypoczynkowy, który znajduje się 50m od plaży Bałtyku i promenady.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Zacisze

Sarbinowo,zachodniopomorskie

2 490 000 zł470 m² 5 297,87 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Dochodowy biznes nad morzem | Sarbinowo | 300 m od plaży Oferujemy na sprzedaż ugruntowany biznes turystyczny z 12-letnim doświadczeniem, położony w popularnej nadmorskiej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Wrzosowa

Sarbinowo,zachodniopomorskie

1 500 000 zł288 m² 5 208,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:816 m²

Całoroczny wyjątkowy obiekt turystyczny W sarbinowie niecały kilometr od piaszczystej plaży! Sea & Sun to nowo wybudowane, klimatyzowane, komfortowe domki na wynajem w cichej i urokliwej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy, ul. Zacisze

Sarbinowo,zachodniopomorskie

2 490 000 zł470 m² 5 297,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:940 m²

Marzysz o własnym biznesie nad Bałtykiem? Ta oferta to idealna szansa! Sprzedajemy ugruntowany biznes z 12-letnim doświadczeniem, cieszący się znakomitymi opiniami i stałymi klientami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z tarasem, ul. Zacisze

Sarbinowo,zachodniopomorskie

2 490 000 zł470 m² 5 297,87 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Południowa

Sarbinowo,zachodniopomorskie

312 000 zł25 m² 12 729,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Słoneczny apartament nad morzem. Na sprzedaż przytulna kawalerka położona w apartamentowcu w popularnej nadmorskiej miejscowości, zaledwie 300 metrów od piaszczystej plaży. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Sarbinowo

Sarbinowo,zachodniopomorskie

2 300 000 zł260 m² 8 846,15 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Oferta na wyłączność - prezentacje wyłącznie po wcześniejszym umówieniu z biurem. Prosimy o nieprzyjeżdżanie samodzielnie pod nieruchomość i uszanowanie warunków sprzedaży -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Północna

Sarbinowo,zachodniopomorskie

1 990 000 zł303 m² 6 567,66 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:sportowo-rekreacyjne

 

Powierzchnia działki:1 081 m²

Na sprzedaż nieruchomość mieszkalno - wczasowa położona przy ul. Północnej w Sarbinowie, ok. 300 m od morza! Nieruchomość zabudowana kompleksem 6- ciu budynków mieszkalno - usługowych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Północna

Sarbinowo,zachodniopomorskie

3 290 000 zł512 m² 6 424,78 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 708 m²

Pamiętaj, wynagrodzenie biura re/max na tropie pokrywa wyłącznie strona sprzedająca. Oferta sprzedaży dochodowy ośrodek wypoczynkowy w Sarbinowie Mamy przyjemność zaprezentować idealną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Sarbinowo,zachodniopomorskie

2 000 000 zł555 m² 3 603,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:23

 

Powierzchnia działki:1 410 m²

Na sprzedaż nowoczesny budynek apartamentowy o powierzchni 555 m , położony w urokliwej, nadmorskiej miejscowości Sarbinowo, przy ul. Powiatowej 7.Obiekt w stanie surowym zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Powiatowa

Sarbinowo,zachodniopomorskie

5 500 000 zł1 225 m² 4 489,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:56

 

Powierzchnia działki:4 578 m²

Gotowy biznes z działającym kompleksem domków letniskowych (cały rok) i możliwością rozbudowy dzięki apartamentowcowi idealny dla inwestorów poszukujących nieruchomości nad Bałtykiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy

Sarbinowo,zachodniopomorskie

4 500 000 zł4 578 m² 982,96 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:33

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Całoroczny kompleks domków i dom mieszkalny w Sarbinowie! Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna położona w malowniczym Sarbinowie, zaledwie 1000 metrów w linii prostej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Nadmorska

Sarbinowo,zachodniopomorskie

555 000 zł34 m² 16 176 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Rezerwacja zachodni, przytulny apartament | atrium spa sarbinowo Wypoczynek nad morzem przez cały rok - Twój Apartament w Atrium Spa Sarbinowo czeka właśnie na Ciebie! Morze Bałtyckie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Sarbinowo

Sarbinowo,zachodniopomorskie

650 000 zł1 994 m² 325,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana blisko morza Sarbinowo (gm. Mielno) Oferuję na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1 994 m (nr ewidencyjny 388/27), położoną w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Sarbinowo

Sarbinowo,zachodniopomorskie

303 000 zł803 m² 377,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka w Sarbinowie- idealne miejsce, gdzie spełnisz marzenia Sarbinowo (niem. Sorenbohm) wieś letniskowa w północno-zachodniej Polsce, położona w województwie zachodniopomorskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Letnia

Sarbinowo,zachodniopomorskie

699 000 zł84 m² 8 321,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:114 m²

Jedyna taka oferta na rynku! Miejsce postojowe, ogród z trawą z rolki, klimatyzacja, panele fotowoltaiczne 3,8kw - wszystko W cenie! cena 569.000 zł netto + 23% VAT - możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Wiosenna

Sarbinowo,zachodniopomorskie

1 399 000 zł375 m² 3 730,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:18

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Zapraszam do kupna wyjątkowej nieruchomości, która stanowi doskonałą inwestycję lub miejsce do zamieszkania, 6 domków!50m2 + taras 10m2 Tylko 5 min spacerkiem do morza!gotowy biznes ze sporą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Sarbinowo

Sarbinowo,zachodniopomorskie

399 000 zł1 077 m² 370,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Sarbinowo - gmina Mielno Atrakcyjna działka budowlana w kształcie prostokąta, częściowo ogrodzona. ( w Planie Zagospodarowania: mu - tereny mieszkaniowo-usługowe) Powierzchnia działki około.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona, ul. Nadmorska

Sarbinowo,zachodniopomorskie

12 500 000 zł11 445 m² 1 092,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 1,1445 ha, położoną w urokliwej miejscowości Sarbinowo, zaledwie 100 m od pięknej plaży. Jest to wyjątkowa nieruchomość z pierwszej linii zabudowy od morza,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Piaskowa

Sarbinowo,zachodniopomorskie

2 200 000 zł1 409 m² 1 561,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna z pozwoleniem na budowę Sarbinowo, 140 m od plaży, na wzniesieniu Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchni 1409 m , położona na malowniczym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Kalinowa

Sarbinowo,zachodniopomorskie

529 000 zł3 265 m² 162,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka inwestycyjna w Sarbinowie - 3265 m z pozwoleniem na budowę! Gotowy projekt na 11 domków letniskowych i dom mieszkalny - inwestycja rozpoczęta! Atuty oferty: gotowe pozwolenie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Świerszczy

Sarbinowo,zachodniopomorskie

220 000 zł698 m² 315,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka nad morzem w Sarbinowie przy ulicy Świerszczy (odnoga ul. Nad Rozlewiskiem) o powierzchni 698m2. Działka położona około 800 m od pięknej, szerokiej plaży i nowoczesnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Sarbinowo

Sarbinowo,zachodniopomorskie

79 000 zł500 m² 158 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Sprzedam działkę letniskową-budowlaną położoną w pasie nadmorskim z możliwością wybudowania np.: domu,domków letniskowych,budynku gospodarczego. Więcej informacji na temat nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Sarbinowo

Sarbinowo,zachodniopomorskie

690 000 zł500 m² 1 380 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działki przy samym Morzu! Działki w unikalnym położeniu położone bezpośrednio przy pasie wydmowym-szerokiej piaszczystej plaży. Działki do sprzedaży o powierzchniach ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Sarbinowo

Sarbinowo,zachodniopomorskie

435 000 zł3 000 m² 145 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Sprzedam działkę budowlaną położoną w pasie nadmorskim z możliwością wybudowania np.: domu,domków letniskowych,pensjonatu,budynku apartamentowego,hotelu,budynku gospodarczego. Więcej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Sarbinowo

Sarbinowo,zachodniopomorskie

36 000 zł300 m² 120 zł/m²

 

 

 

Sarbinowo,zachodniopomorskie

425 000 zł57 m² 7 456,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Sprzedam kompletnie wyposażony dom o pow. 57m2 wraz z działką o pow. 200m2 położny w odległości ok 550 metrów od wejścia na szeroką piaszczystą plażę. W cenie jest.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij